Forma1 Racing Club Cell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forma1 Racing Club Cell

Hello ez itt a Forma1 Racing Club Cell fórumja
 
KezdőlapKezdőlap  PortailPortail  GalleryGallery  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nyilatkozatok!!

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:04 am

Ide mindenki nyilatkozzon üzenjen a másiknak lécci !!(egykis versenyhangulat)
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:52 pm

Nos én személy szerint már egy kicsikét előre tudom azt hogy mi lesz ezen a futamon (de a sportban sosincs semmi előre lefutva lásd Magyar-Olasz)
Ha senkit nem bántanék meg szerintem a futamvégeredmény:

1.Renault
2.Toyota vagy Spyker
3.Toyota vagy Spyker
4.Ferrari vagy Mclaren
5.====//=====

Csokis,Wingman,Bano a 3 nagy esélyes.
De nekem ugy tűnik senkit nem egyszerü előzni!
És külön Dícséret Benjinek,Banonak akik 1edül álnak versenyre!
Hajrá Frcc!Hajrá Fair play!
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 5:17 pm

Benji köszönöm, hogy az esélyesek közé sorolsz, de én ugy érzem nem kapok meg mindent a csapattól, amikor idekeültem sokat fejlödtünk, de most nem támogatnak.Very Happy
(jah ezt nem is én mondtam:D lehet hogy ezt Alonso mondta?Very Happy)

Félretéve a viccet, tényleg nagyon nehéz előzni a rajtnál és a boxban fog eldölni a futam.

Sok sikert mindenkinek!Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 5:24 pm

Nos igen ahogy azt csokis is sokszor elmondta :
"Nem a sebesség a lényeg ha széles a Renault!,,
de azóta nyujtottak ám a Spykeren is!
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 5:33 pm

Hát igen Csoki autója nagyon széles tud lenni, őt nehéz lesz megelőzni, jah és a csapatfőnök is azt mondta hogy nem előzhetem meg:(
Very Happy Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
gavroche

gavroche


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2007. Aug. 23.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 5:39 pm

A nem megfelelő felkészülés miatt rosszul szerepeltünk az időmérőn,de úgy érzem a versenyen már minden rendben lesz.Szeretnénk meglepetést okozni. Laughing
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 6:21 pm

gavroche írta:
A nem megfelelő felkészülés miatt rosszul szerepeltünk az időmérőn,de úgy érzem a versenyen már minden rendben lesz.Szeretnénk meglepetést okozni. Laughing
Felkészülés?
Question Question
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile lol!
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
bano

bano


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 6:52 pm

A csapat bizik a jó szereplésben!Az autón kiválóan müködik bár az időmérőn elért eredmény nem tökrözi a csapat és a szerelők munkáját.Úgy érzem jobb időt is futhatunk volna ha az utolsó elötti kanyart az ideális íven sikerült volna bevenni.

A pilótánk elszánt sikerre éhes!!!

A futamon bármi megtörténhet, bárki az élre törhet és ne felejtsük el hogy akár még az időjárás is beleszólhat a verseny kimenetelébe.
Vissza az elejére Go down
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 9:43 pm

A csapatunk időjósai szerint nem fog esni a futamon, de nagy esélyel a futam alat csap le az Iván nevü hurrikán.
Very Happy
Vissza az elejére Go down
bano

bano


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2007 12:50 am

A versenyt nagy elvárásokkal és elszántsággal vártuk mint én és a kiszolgáló személyzetem.
A csapatfönök nyugtatgatott hogy jók vagyunk és nem vagyunk lemaradva a Renault csapattól!
Idő közben megjött az új motor a gyárból amit már múlt évben megigértek hogy a tesztelésre elkészül, de nem így lett.
A futam elött kaptuk meg és nem volt idő olyan nagyon belemerülni a tesztelésekbe.
A kocsim nagyon jól viselkedet fürge és gyors volt.
A kigyorsíytásoknál voltak gondok amit a verseny kezdésre nem tudtunk kiküszöbölni.
Igy kénytelenek voltunk az Ausztrál nagydíjat a régi beállítással végig csinálni.
Nem volt könnyű mivel a rajtot követően az első jobbos kanyarban egy balesetr pecsételte meg a sorsunkat.
Nagyon visszaestünk.
A 6.-7. körben egy kigyorsításnál az autó megpördült ezzel nagyon sok idő elment ahogy gavroche vezetőszárnya is ennél a szítuációnála tört le kanyarból kijövet nekem jött persze nem tehetet róla, annál inkább én hogy megpördültem.
Ezután próbáltam jó időket menni ami részben sikerült majd eljött a tankolás ideje amikor idő elött kényszerültem a boxba mivel letört az első bezető szárnyam.Aztán minden mind1 alapon nyomtam a gázpedált mivel ez volt a csapat utasítás.Szerencsémre Benji balesetet szenvedett és így sikerült megszerezni a 4. helyet.

Összegzésként még nagyon sok futam van hátra és nagyon sok a tenni való mint fejbe mint az autó körül.

Gratulálok mindenkinek///
Vissza az elejére Go down
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2007 10:53 am

Számunkra az elvárásoknak megfelelő lett a végeredmény, bár kisebb-nagyobb hibák még voltak. Jól dolgozik a csapat együtt egy-két aprób dolgok leszámítva, de végül sikerült megszerezni az 1. és a 2. helyet, így az egész csapat elégedet, talán Csokis nem annyira, mert ő is az 1. helyet szerete volna.

Nagy küzdelmet vívtunk a csapattársammal a futam elején, de nem tudtam megelőzni követtem amíg tudtam, ki akartam várni a kerékcserét, de sajnos hibáztam és belecsúsztam Csokisba, ekkor nem volt mit tenni mindkettőnk autója sérült így előrébb kellet hozni a kerékcserét, itt hibázott az én mérnöki gárdám mert egyszerre hívtak ki a boxba csokissal, így engem nem tudtak tankolni, sajnos mégegyszer jönnöm kellet a boxba így igen nagy hátrányba kerültem, de a pálya nagyon jó volt, jól működtek a bridestone abroncsai és igen gyors voltam. A végén újra a csapattársam mögött találtam magam aki hibázott így sikerült megelöznöm, ekkor már csak a pozíciómat kellet tartani.

Ősszegzésként: úgy érzem nagyon jó az autó és mindkét pilótánk nagyon elszánt , jelenleg egy lépéssel az ellenfelek elött járunk, de sok idő van még a következő futamíg és addíg a toyota motort is kitesztelik és ahogy a ferrarit ismerem ők is hoznak valami újdonságok, de mi se állunk le a fejlesztéssel.

Gratulálok mindenkinek


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 27, 2007 11:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2007 10:59 am

Nos igen ""Szerencsémre Benji balesetet szenvedett ,,,
Hát nekem sajnos nem szerencsémre... Tényleg csak 1 nagyon apró baki volt de minden benne van a játékban sosem tudni ki-honnan mit és mikor kap-kapja
ez velem is így történt...Én az Ausztrál futamot vezettem is elég tartós ideig de sajnos ez nem volt elég.
A következővel indokolnám: A boxmegálássi taktika a 12.körbe remek volt hiszen mindenki elsiette és nagyon hamar kimentek főleg a 2 Renault esete vall nagyon nagy hibára... Ugynis egyszerre ketten mentek ki a boxba...
Ők ketten voltak elöttem ezért nagyon könnyen elmentem fél perces elönyel de mivel nekem kora lett volna kimenni maradnom kellet ezen idő alatt apró hibáim felsorakoztatták mögöttem a Renaultokat...
3.hely még azsem rossz-gondoltam... rosszul a bal-job. kanyarkombinácíoban 2xer kissebet 1xer nagyot hibáztam kipördültem ez nem volt gond de az első szárnyamat összetörtem ezért minden esélyem eluszott az 1. Helyről Sad
Így lettem 5.
Lehettem volna 1.2.3.4. De nem igy lett ez azért van mert senki nincs annyira elmaradva ahogy mondta Bano.
A következő pálya remélem jobban sikerül de ide még 1 kis üzenet ezen versenyt az esetek átlagában megnyerem...
SZÉP volt FIÚK!! Hajrá!
Gratula mindenhovva
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2007 11:13 am

lol! De legalább az esőt sikerült elkerülni!!lol!
Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2007 11:14 am

Ya meg "Ivánt" is
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2007 11:16 am

Admin írta:
ˇ...főleg a 2 Renault esete vall nagyon nagy hibára... Ugynis egyszerre ketten mentek ki a boxba..."

Hát igen a futam utáni csapatmegbeszélésen ez volt az egyik fő téma, a Csokissal szemben elkövetett hibám mellet. Ez sajnos az én és a szerelőgárdám hibája volt, de szerencsére a pályán sikerült javítanunk, így igazából nem okozott akkora gondot, de a következő futamokon jobb csapatösszetartás lesz.


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 27, 2007 11:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2007 11:23 am

Admin írta:
De legalább az esőt sikerült elkerülni!
Adimin írta:
Ya meg "Ivánt" is

Hát igen Vasárnap sajnos több hibát követet el a csapat, de orvosoltuk a problémát a teljes meteorologiai stábunkat elbocsáltotunk, a fizetésükből pedíg finanszírozunk egy kémgárdát akik a ferrari időjósainál kémkednek.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2007 6:03 pm

Idézet :
Hát igen Vasárnap sajnos több hibát követet el a csapat, de orvosoltuk a problémát a teljes meteorologiai stábunkat elbocsáltotunk, a fizetésükből pedíg finanszírozunk egy kémgárdát akik a ferrari időjósainál kémkednek.
Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
gavroche

gavroche


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2007. Aug. 23.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2007 1:19 am

Sajnos a meglepetés,amiben reménykedtünk,elmaradt.Jól hangzana,ha azt mondanám,hogy a Banoval történt koccanás hátráltatott,de igazából anélkül sem végeztem volna előrébb.Tulajdonképpen a harmadik helyet is csak a versenytársak hibáinak köszönhetem.Nagyon sokat kell még dolgoznunk ahhoz,hogy versenyképesek legyünk.Gratulálok mindenkinek
Vissza az elejére Go down
bano

bano


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 12:42 am

A mainappal megkezdöttek a munkálatok!
Mindenki igyekszik erőn felül teljesíteni hogy hétvégére teljesen klsz kegyen az autó.
Sajnos az új motor kicsit felborította a dolgok menetét de a mérnökök egész éjszakákon át dolgoznak hogy minden rendbe menjen a futam alatt
Vissza az elejére Go down
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 1:34 am

Ahogy a toyota pilótája is nyilatkozta, folyamatosan folynak a munkálatok a két futam között. A csapatunk orvosolta a kisebb-nagyobb csapat hibákat. Már megkeztük az új autó építését melyet a szezon közepe felé be is vetünk, az új autó fejlesztését NIGEL STEPNEY és MIKE COUGHLAN, a két új mérnökűnk vezeti, de ez még csak a jövő, most reménykedünk, hogy az Albert Parkban meglévő előnyünket áttudjuk menteni a Maláj nagydíjra és ismét egy kettős győzelemmel zárunk.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 1:04 pm

Nos igen nektek könnyű de egy ilyen szegény csapat mint a Spyker akinek még arra sincs ereje hogy vegyen egy pilótát Benji mellé...
Pl én azért akarok nyerni wb.t mert akkor lenne egy kis tekintélye a Spykernek...
de ez nehéz lessz
Sad
Nyilatkozatok!! Agyont10
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 6:53 pm

Hát igen nehéz dolga van a spykernek, kevés a pénz csak egy pilóta van és az az egy is (mint ahogy a kép mutatja) összetöri az autót.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 8:37 pm

Igen sajnos igen Sad
de erre van 1 vicces képem
Nyilatkozatok!! Buli10
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 8:48 pm

Hát igen ez a kép is mutatja, hogy Daytona nem épen forma 1es autóknak készült. Very Happy

Igazából meg nem renaultok hibája, ha a Spyker az olcsó alkatrészeinek köszönhetően olajat ereszt a pályára. afro Very Happy:D:D
lol! Laughinglol!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 8:58 pm

Very Happy Inkább jáccunk Diótörőset én kezdem
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 9:01 pm

lol!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 9:15 pm

De remélem tod min nevecc remélem tod mi az...
Smile
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2007 4:31 pm

A renault csapat nagyon elszántan várja a hétvégét, a pilóták nagyon gyorsak,
tehát mi nyerni jöttünk malájziába.

Sok szerencsét a hétvégére mindenkinek. Very Happy

(ui.: Benji tudom mi az Twisted Evil )
Vissza az elejére Go down
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2007 5:04 pm

Hiába várjuk elszántan a hétvégét, ha csak a jövő hétvégén lesz futam Sad
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 43
Age : 30
Registration date : 2007. Jun. 26.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeVas. Szept. 02, 2007 1:41 pm

Igen sajnos! Bocs mindenkinek de ennek több oka is van
1. 75% dolgozik
2.Nincs Niki
3.Szerver volt sem jó
BOCS MINDENKINEK!
Vissza az elejére Go down
http://frcc.extra.hu
Wingman

Wingman


Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2007 10:08 pm

Hát ez van Sad
Én valószínüleg most hétvégén nem leszek Sad
Vissza az elejére Go down
bano

bano


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. Aug. 19.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2007 11:31 pm

Már nagyon várjuk a hétvégét!!
Az autó remekül megy bár néha azért beesik egy két apró hiba de nem panaszkodhatunk, hisz rengeteget teszteltünk!
Mid szellemileg és fizikálisan felkészültünk a hétvégi futamra.
A csapat célnak tüzte ki a dobogó legfelső fokát!!
Nagy kihívás de szerintem az első három hely megszerezhető!!!
Vissza az elejére Go down
Laco
Vendég




Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimePént. Szept. 07, 2007 9:21 pm

hétvégén ha nem lessz a futamo hiba akkor egy 2.-3. hely is osszejohet, az 1t azért nem mondom mert az idoim szarok
Vissza az elejére Go down
csokis




Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2007. Aug. 20.

Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2007 7:39 am

A csapatunk nagyon jó csomagot rakott össze a Maláj nagydíjra,és ez az időeredményeinken is látszik. A célunk a polpozició és megnyerni a futamot!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyilatkozatok!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyilatkozatok!!   Nyilatkozatok!! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyilatkozatok!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Forma1 Racing Club Cell :: !!!!Mindenes!!!!-
Ugrás: